AKINCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKINCILAR

AKINCILAR FORUM

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUKADDİM- BİZ KİMİZ?

4 posters
YazarMesaj
4yüz80dokuz

4yüz80dokuz

MUKADDİM- BİZ KİMİZ? Empty
MesajKonu: MUKADDİM- BİZ KİMİZ?   MUKADDİM- BİZ KİMİZ? EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 12:01 am

[color:f37f=red]BİZ KİMİZ?
[/color]
[color:f37f=yellow]MUKADDİM’in Doğuşu:

[/color]Biz MUKADDİM yazarları ve web sayfası çalışanları olarak bundan tam on yıl önce İBDA fikriyatı ile tanıştık. İBDA’ya bağlı olduğumuzdan bu güne kadar geçen bu uzun sürenin çoğu – ki Allah’a hamdediyoruz!- zindanlarda geçti… İşte bu zindan günlerimizden öylesine bir günde aklımıza bir fikir düştü ve bize “şartlar ne olursa olsun boş durmamalıyız!” dedirtti…

İlk önce “SİPERDEN NOTLAR” diye başlayan ve sonrasında “Yapılacak En Son Şey Hiçbir Şey Yapmamaktır” alt başlığı ile SPONTANE isimli sayfa ebatları içindekiler gibi küçük bir dergi çıkarmaya başladık… Bu “Kendiliğinden” yeşeren ve sonrasında yazar kadrosu olarak etrafımızdaki bütün gönüldaşları içine alarak vücud bulan hamle – kendi çapında- o kadar genişledi ki...

...............
.............

[url=http://www.mukaddim.com/]DEVAMI ICIN...TIKLAYINIZ...[/url]
osman gazi

MesajKonu: Geri: MUKADDİM- BİZ KİMİZ?   MUKADDİM- BİZ KİMİZ? EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 10:50 pm

Allahcc yar ve yardımcınız olsun gönüldaşlar..
BESMELE...SELAM...DUA...
44memur44

44memur44

MesajKonu: Geri: MUKADDİM- BİZ KİMİZ?   MUKADDİM- BİZ KİMİZ? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:29 pm

Ha kıbrıs''lıyım Ha humus'luyum
Ne farkeder.........
Karanlıklarla SAVAŞMAKTAYIM...............
ANLAYIN..........................................................
................................................................................
Çalışmalarınızda başarılar.......
1970''li yıllar ögrencilik zamanlarımız AKINCILAR''la başlayan bir dünya içinde sönmeyen bir şevk ile hala yola devam yolumuzdan sapmadan ve bıkkınlık gelmeden terki dünya edip yanımızdan ayrılanlar bayrağı sonraki kuşaklara bırakmamız için emanet ettiler ve hamdolsun bayrak yine emin ellerde.....
SELAM ve DUA ile.........
GÖLGE

GÖLGE

MesajKonu: Geri: MUKADDİM- BİZ KİMİZ?   MUKADDİM- BİZ KİMİZ? EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 11:21 pm

[quote:513e="44memur44"][color:513e=red]Ha kıbrıs''lıyım Ha humus'luyum
Ne farkeder.........
Karanlıklarla SAVAŞMAKTAYIM...............
ANLAYIN..........................................................
......................[/color]..........................................................
Çalışmalarınızda başarılar.......
1970''li yıllar ögrencilik zamanlarımız AKINCILAR''la başlayan bir dünya içinde sönmeyen bir şevk ile hala yola devam yolumuzdan sapmadan ve bıkkınlık gelmeden terki dünya edip yanımızdan ayrılanlar bayrağı sonraki kuşaklara bırakmamız için emanet ettiler ve hamdolsun bayrak yine emin ellerde.....
SELAM ve DUA ile.........[/quote]

KIBRISLI kitabi..Hüseyin Karay

Arka tarafindaki yazi..

...............
................
...............

Zaman icinde gelinen noktada,

Herdaim yeniden..

Yenilenerek..

Iyi,Güzel Dogru Icin....

.....................

MUKADDİM- BİZ KİMİZ?