AKINCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKINCILAR

AKINCILAR FORUM

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Koşaner'den Başı Dik Açıklama: O Konuşmalar Benim!

YazarMesaj
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Koşaner'den Başı Dik Açıklama: O Konuşmalar Benim!  Empty
MesajKonu: Koşaner'den Başı Dik Açıklama: O Konuşmalar Benim!    Koşaner'den Başı Dik Açıklama: O Konuşmalar Benim!  EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 10:00 pm

Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'e ait olduğu söylenen ses kaydı üzerine Işık Koşaner sözlerine sahip çıktı:

"İfadeler benim ve sakladığımız konular değil!"

"İfade edilen konuların tamamı devletin ilgili kurumlarında üst düzey görüişmelerde paylaştığımız ve gereği için emir verdiğimiz konulardır ve kimseden sakladığımız, kaçırdığımız konular değildir." diyen Koşaner, yasadışı ses kaydındaki sesin kendisine ait olduğunu başı dik bir şekilde kabul etti.

'Dün olduğu gibi bugün de bu konuşmaların da arkasında olduğunu' ifade eden Koşaner, üzüldüğü konunun 'konuşmalarının çarpıtılarak yorumlanması' olduğunu belirtti.

Balyoz darbe planı ile alakalı konuşmaları hakkında da açıklamada bulunan eski Genelkurmay Başkanı, 'balyoz belgelerinin çaldırılması' ibaresini kesinlikle kullanmadığını ifade etti.

Koşaner, bir kimsenin izni olmadan kaydedilen konuşmaların yayınlanmasının hukuksuzluk ve ahlaksızlık olduğunu vurguladı.

Şimdi, bakalım kendi konuşmalarının açığa çıkması üzerine baskın üzerine baskın yapan AKp, bu konuşmalar karşısında ne yapacak?

Koşaner'in ses kayıtlarında, özeleştiri var, namus ve haysiyetine sahip çıkma gayreti var ama AKP ses kayıtlarında vatan satışı, 25-30 gönder gibi gizli saklı akçeli işler var.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YÜCE SEL - KONUŞMALAR
» Konuşmalar - Tarkovski ile röportaj-
»  Benim için zor bir yazı: Mirzabeyoğlu hakkında...
» SURİYEDEN AÇIKLAMA
»  El Kaide-Zevahiri den Açıklama