AKINCILAR

AKINCILAR FORUM
 
AnasayfaKapıGaleriAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Mesaj Sayısı : 2611
Reputation : 38
Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!    Ptsi Ağus. 22, 2011 10:36 pm

LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!

http://www.ordumillet.com/Content.aspx?haberID=1465&B=libya-devlet-baskani-kaddafi-evlerinizden-cikin-ve-savasin

22.08.2011

Libya Devlet Başkanı Kaddafi, Libya halkına seslendi:

"EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!"


Dünyadaki bütün vatanseverlerce ipi çekilen Sevrci Sarkozy, Obama, Cameron adlı ipten kazıktan kurtulma, uluslararası haydutların kontrolündeki haçlı terör örgütü Nato'yla, adı geçen savaş suçlusu sömürgeci eşkiya başlarının silahlandırdığı vatan hissinden yoksun, liberal çapulcu taşeron soysuzların tertiplediği saldırılara karşı, aylardır destansı bir İstiklal Savaşı veren kahraman Libya halkına komuta eden, Kıbrıs Kurtuluş Harekatı günlerinde, Amerikan ambargosu altında zor günler geçiren Türk Ordusu'na, Libya Ordusu'na ait silah depolarının kapısını, "Neye ihtiyaciniz varsa sizindir, burada olmayan bir şey varsa, söyleyin onu da derhal satın alıp size verelim" diyerek karşılıksız ardına kadar açan kara gün dostu, büyük vatansever Albay Kaddafi'nin Libya halkına dün yapmış olduğu TOPYEKUN SAVAŞ çağrısından alıntılar;


"...(Düşmanlar) Trablusu işgale geldiler. Sömürgecilerin Trablus'u bir daha işgal etmelerine izin vermeniz mümkün mü? Bu kabul edilemez! Trablus, (düşman işgali altında) tahrip olunan Bağdat'a döndü. Bu şimdi sona ermeli, bu, olmamalı. Meydanlara çıkın ve onlarla savaşın! Bütün aşiretlere sesleniyorum! Evlerinizden çıkın ve döğüşün! İtalyan sömürgecilere karşı nasıl savunulduysa, Trablus'u öyle savunun. Bugün Trablus'u savunmayan, yarın düşmanın kölesi olur.

Geçmişte İtalyanların yaptığını Fransızlar yapmaya çalışıyor... Gelmeye başladılar. Burada işgalcilere yer yok!

Siz, vatan hainleri! Nereye kaçacaksınız?!

Nereden geldiyseniz, oraya dönün. Nato, inşa ettiğimiz binaları, şehirleri tahrip edecek. Cami imamları, halka önderlik edin ve Trablus'u savunun.

Dinin anlamını kavrayanlar, İslam'ı anlayanlar, silahlarınızı alıp, meydanlara çıkın ve Trablus'u savunun!"


Albay Muammer Kaddafi

Libya Devlet Başkanı


22 Ağustos 2011

A.Y. Ajans

(Kaynak:www.mathaba.net)

OrduMillet
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Mesaj Sayısı : 2611
Reputation : 38
Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!    Ptsi Ağus. 22, 2011 10:38 pm

"GERÇEK ERKEK, 'EV'İNİ TERK ETMEZ!" DEDİ; SÖZÜNÜ TUTTU!

http://www.ordumillet.com/Content.aspx?haberID=1466&B=gercek-erkek-evini-terk-etmez-dedi-sozunu-tuttu

23.08.2011

"Gerçek erkek, 'Ev'ini terk etmez!" dedi;

SÖZÜNÜ TUTTU!

"Lider Muammer Kaddafi sonuna kadar döğüşeceğine söz verdi. Bütün dünya şimdi verdiği sözü tuttuğuna, savaştığına şahitlik ediyor. Rusya, Türkiye ve Çin gibi güçlü uluslar, Abd'nin öncülük ettiği (terörist) Nato'ya boyun eğdiler. Başkan Kaddafi bunlara bağımlı olmadığını gösterdi, boyun eğmedi.

Eğer Lider Kaddafi Nato ve köpekleri tarafından katledildiyse, şehit olarak "sağ" olacak. Eğer Nato(nun yönlendirdiği bozguncuları yenilgiye uğratırsa, herkes bilsin ki, bu dünya asla eskisi gibi olmayacak. Her iki halde de Hakikatin Savunucuları, Yeşil Bayrağı bütün Nato ülkeleri, Avrupa ve dünya üzerinde dalgalandıracak.

Tarihte tek bir adamın kendi ülkesindeki lağım fareleri de dahil, bütün dünyanın ordularıyla savaştığı görülmüş değil.

Lideri selamlıyorum

Çok yaşa Lider! Sen bizim kalbimizdesin ve ilelebet kalbimizde kalacaksın"


Haşimi

Bir vatanseverA.Y Ajans

(Kaynak: www.mathaba.net)

A.Y. Ajans
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Mesaj Sayısı : 2611
Reputation : 38
Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!    Salı Ağus. 23, 2011 9:37 pm

''BELLERİNİ KIRDIK!''

23.08.2011

http://www.ordumillet.com/Content.aspx?haberID=1468&B=bellerini-kirdik

Nato, en gelişmiş silahlarını kullanıyor. Haberleşmemizi engelliyorlar. Libya halkına yalanlarla dolu yayınlar yapıyorlar.

Peki, N'oldu?

Dün, bütün Libya halkı bizi dinledi, EVLERİNDEN ÇIKTI ve bozguncu lağım farelerinin bellerini kırdı!

Daha da kıracağız!"


Türk Milleti'nin kara gün dostu Başkan Kaddafi'nin oğullarından Seyfül İslam'ın dün gece Trablus'un orta yerinde gazetecilere yapmış olduğu açıklama böyle.

Öte yandan, başta El Cezire olmak üzere, yayınları İngiliz gizli servisi M16'yla CİA tarafından denetlenen AB-D Propaganda Makinesine bağlı CNN, BBC benzeri psikolojik savaş merkezlerinin muhabir kisveli elemanlarıyla, bunların uydurduğu her hurafeyi Türk Milleti'nin zihnine servis etmekle görevli İşgal Medyası ya da halkın günlük konuşma diline yerleşmiş adıyla Puşt Medyasının yalan yayıcıları, dün gün boyunca tekrarladıkları, "Trablus isyancıların eline geçti. Kaddafi kaçtı! Oğulları yakalandı! Şimdi uçağa bindirilecekler. Uluslararası Suç Mahkemesine teslim ediliyorlar. Görgü tanıkları görmüş, öyle diyor" cinsinden hurafelere kendilerini öyle bir inandırmış olmalılar ki, dün gece Seyfül İslam'ı Trablus sokaklarında askeri kontrol noktalarını denetlerken görünce, şallak mallak oldular; gözleri şaşkınlıktan şarap çanağı kadar açıldı. Açılınca da, hakikati hemen duyurmak yerine, sonunda yarım ağız itiraf etmeye mecbur kalacakları son ana kadar üzerini örttüler; saatlerce çıtları çıkmadı.

Seyfül İslam, yalan yayıcıların moralini bozan sözlerini tamamladıktan sonra askeri kontrol noktalarını denetlemek üzere aracına binip ayrıldı. Ayrılmadan önce, muhtemelen gazeteci kılığında faaliyet gösteren bir İngiliz ajanının "Uluslararası Suç Mahkemesi"ni* kast ederek "Sizi yargılamak istiyorlar, ne düşünüyorsunuz" gibisinden bir hatırlatmada bulunması üzerine, gülerek bir şeyler söyledi, ancak ne dediği uzaktan tam olarak duyulamadı.

Seyfül İslam'ın vücut dilini değerlendirmesini istediğimiz A.Y. Ajans gözlemcisi, görüntüleri izledikten sonra, "Kılıç hareketi çekmiş. Türkçe konuşuyor olsaydı, o vücut diliyle olsa olsa, 'belimden aşşa, Kasımpaşa'dan başka bir mana kast etmediğine bahse girebilirdim" değerlendirmesinde bulundu.* Uluslararası Suç Mahkemesi (ICC); Uluslararası eşkiya tarafından,
ülkelerine tecavüz ettiği insanları, sırf tecavüze rıza göstermeyip
vatanlarını savundukları için "savaş suçlusu" olarak yargılasın diye
yasal olarak kurulmuş yasadışı şebeke.
23 Ağustos

A.Y. Ajans
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Mesaj Sayısı : 2611
Reputation : 38
Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!    Cuma Eyl. 02, 2011 8:27 pm

SEYFÜL İSLAM; ''ORDUMUZ AYAKTADIR. ZAFER DİRENİŞİN OLACAK!''

ORDUMİLLET.COM

01.09.2011
SEYFÜL İSLAM, 1 EYLÜL FETİH DEVRİMİNİN 42.YILDÖNÜMÜ ARİFESİNDE LİBYA HALKINA SESLENDİ; "ORDUMUZ AYAKTADIR. ZAFER DİRENİŞİN OLACAK!"


Sizlere Trablus'un varoşlarından hitap ediyorum.

Her nerede olurlarsa olsunlar, bütün kardeşlerimiz şu söylediklerimden emin olsunlar, şimdi öğle üzeri El-Aziziye'den geçtik. Orada Libya gençliğiyle bir araya geldik. Sonra Vershefana'da, Navayih El Arbaa'da kardeşlerimizle toplandık. Trablus'un hemen bitişiğindeki bölgeleri de ziyaret ettik. Halkımızın moralinin gayet yüksek olduğunu gördük. Ebu Salim'in iç bölgelerinden gençlik temsilcileriyle ve El-Hadba gençliğiyle de görüştük. İç bölgelerdeki durumun sağlamlığını (onlar da) doğruladı.

Söylediğime itimat edin, güvenin; Biz varız! Herşey yolunda, mücadele devam ediyor ve zafer yakın!

Bugün kardeşlerimiz bana bir mesaj ilettiler. Silahlandırılmış bozguncuların, lağım farelerinin uzaktan uzağa savurdukları "Teslim olun yoksa Bani Valid'e saldıracağız!" tehditlerine cevap vermeye karar veren aşiretler, bugün Verfalla ve Bani Valid'de düzenlenen büyük bir toplantıda bir araya geldiler. Çoğunluk kararıyla onaylanan cevap şu:

"Sizin de Nato'nun da canı cehenneme! Cehenneme kadar yolunuz var! Libya, bizim vatanımız. Bu vatanda doğduk, bu vatanda öleceğiz!"

Verfalla siz farelerden ve müttefiklerinizden (Nato) korkmuyor. Şehirlerimizde sayısız evi hedef alıp, aileleri topluca katleden Nato bombardımanına rağmen, insanlarımız şehitlerini toprağa verip, daha da bileniyor. Mücadelemizi ve direnişimizi zafere kadar sürdüreceğiz.

Fezzan mesela... Bütün aşiretleriyle tamamen tek vücut ve "Lider"e sadık. Bugün orada da bir dizi toplantı gerçekleşti. Sonuç ve kararlılık aynı; Burada korkuya, teslimiyete yer yok!"

Şunu da söylediler; "Bizim babalarımız, dedelerimiz, sömürgeci İtalyan güçleriyle bugün değil, ayakları çıplakken, giyinecek doğru dürüst bir şeyleri yokken savaştılar."

Sirte'ye yönelik tehditlerine gelince... Sirteliler cevaplarını çoktan verdi; Sirte'ye girmek, parkta gezintiye çıkmak gibi bir şey olacak diye düşünüyorsanız, hadi buyrun gelin! Bugün Sirte'nin, onu savunan ve savunmaya hazır olan tepeden tırnağa silahlı 20 000 bin vatan evladı var. Zafer yürüyüşünü sürdürürken, Sirte'den bir çok defa geçtik, bunlar Sirte'yi almaktan bahsediyor!

Şimdi bütün bu hurafeler, genel algıyı çarpıtmak, kaos ve kafa karışıklığı yaratmak için bir medya kampanyasından ibarettir.

Diğer şehirlere de söylüyorum, emin olsunlar, meydan okuyoruz. Liderliği merak etmesinler, sağlığı yerinde, "LİDER"in kendisi gayet iyi, herşey normal çay, kahve içiyoruz, mutluyuz; Çünkü Evimizde, vatanımızdayız ve onun için döğüşüyoruz.

Tobruk, Al Bayda, El Marj, Zlitan ve Trablus'taki kardeşlerimize de mesajımız var; harekete geçmeye hazır olun. Lağım fareleri her hangi bir yere musallat olmuşsa, durmayın, o farelerin üzerine taarruz edin. Kontrol noktaları da yerle bir edilmeli. Vatanımız bu silahlandırılmış bozgunculardan temizlenene kadar, gece ve gündüz, ara vermeden, düşmanı kan revan içinde bırakacaksınız, kanatacaksınız. Böyle yapmak, hepinizin sorumluluğudur ve liderlikte sizlere karşı sorumludur.

Unutmayın; bütün Libyalılar Muammer El-Kaddafi; bütün Libyalılar Seyf El-İslam; bütün Libyalılar Hamis Muammer'dir.

Düşmanı her nerede bulursanız, vurun!

Düşman, zayıf. Düşman, ağır kayıplara uğradı. Yaralarıyla uğraşıyor.

Bab Al Aziziye (bu konuyu sömüren yalancıların yalanlarını ezmek için söylüyorum) son yedi ay boyunca (terör örgütü) Nato'nun düzenlediği 64 saldırıyla zaten tahrip olmuştu. Bu askeri üs, şimdi kitlelere açık. Nato hava saldırılarının günlük saldırılara dönüşeceğinin belli olması üzerine, askeri personelimizi oradan çekme kararı aldık. Bugün Bab Al-Aziziye’ye girip, çıkmanın hiç bir anlamı yok. Halka açık... Halkımız orada festivaller düzenliyor, şarkılar söylüyor. Çadırlarını kurup, kalanlar var. İçindeki bütün askeri malzemeleri başka yerlere naklettiğimiz, tahrip olmuş, metruk binalar.

Bu silahlandırılmış bozguncular, psikolojik savaş yoluyla, insanların kafalarını karıştırmaya, korkutmaya çalışıyorlar, bütün hikaye bu. Halkımıza söylüyorum; hiç endişeniz olmasın; Ordumuz, sağlamdır, silah depolarımız iyi durumdadır.

Tehdit alan aşiretlerle, Tarhuna, Hums, Bani Valid, Sirte, Vershefena, Navahiy El Arbaa, El Eylat'la, bütün bu aşiretlerle bizzat temas edip soruşturdum; hepsi, "Teslim olmazsanız, öldürürüz" diye tehditler yollandığını söylediler. Peki ne cevap vermişler bozgunculara? Verdikleri cevap şu;

"Bu topraklar bizim Evimiz/vatanımız, onu yüz üstü bırakacak değiliz; son kurşunumuza kadar savunacağız!"

Allah'a şükürler olsun, herşey olması gerektiği gibi. Zafer, Allah'ın izniyle yakın.

Bu, bizim vatanımız; sürülüp atılacak olanlar, onlar. Nato, Fransa ve diğer yardakçılarıyla beraber defolup gidecekler; torbalarını alıp defolacaklar. Bunun böyle olacağına en güzel delil, bu hainlerin, bozguncuların oluşturduğu bir konvoyun, halk tarafından Trablus'ta Al-Şahat Caddesinde imha edilmesidir. Bu hikayeyi bütün Trablus biliyor. Konvoydaki bozguncular, yabancı paralı askerler ki aralarında Arap olmayanlar da vardı, hepsi imha olundular.

Buraya İngiliz özel kuvvetlerini getirdiklerini kendileri de kabul ettiler. İtalyanlar, Fransızlar ve diğer yabancılar, bozgunculara para için yardım ediyorlar; fakat biz vatanımız uğruna, Libya halkı ve Libya uğruna savaşıyoruz.

Bazı kardeşlerimizin teybe kaydedilmiş sözüm ona itirafları konusuna değineyim. Bu kardeşlerimiz beni bizzat arayıp, karılarının, kızlarının silah zoruyla rehin alındığını, teybe kaydedilen sözleri söylemeye mecbur edildiklerini anlattılar. Kendileri, "Bizim istediklerimizi itirafınızmış gibi söylemezsiniz, bütün ailenizi öldürürüz" diye tehdit ediliyorlar. Bu (ayarlanmış teypler) hiç bir şey ifade etmiyor. Mesela, Libya Hükümetinden bazı önemli kişiler, uzakta, çiftlikteyken, gece uykuda silahlandırılmış bozguncuların saldırısına uğrayıp esir düşüyorlar. Taşeron hainler, bu kardeşlerimizi "Söyleyeceğimiz sözleri kendi sözünüzmüş gibi tekrar etmezseniz, oğullarınızı, kızlarınızı öldüreceğiz" diye tehdit edip, zorluyorlar. Küstah düşmanın kirli hilelerinden bir tanesi.

Nato'ya dönüyorum; Siz bu dünyada en dangalak ittifaksınız. Çok salak insanlarsınız, o kadar ki, hatta Trablus'ta saldırı operasyonları yapmakta ısrarlı, sizin görevlendirdiğiniz o şahıs El-Kaide değil miydi? CIA tarafından yakalanıp, Libya'ya gönderilmemiş miydi? Ki biz bu şahsı, bütün dünyada aranan bu teröristi affetmiştik, Şimdi bu tip, suç ortağı teröristlerle beraber saldırıları yönlendiriyor, siz de bu yılanları destekliyorsunuz. Bir gün geriye dönüp sizi de sokarlar. Salak herifler!

Sonuç itibariyle, Vershefana, Navahiy El Arbaa ve Al-Aziziye'ye yaptığım ziyaretlerde, yerinde tespit ettiğim şu gerçeği halkımıza doğruluyorum; farelere hiç bir yerde rast gelmedik ve kontrol noktaları da bomboştu. İçerde korkup oturmak olmaz, dışarıya çıkıp, gece-gündüz demeden, düşmanla yüz yüze gelecek ve savaşacaksınız. Ebu Salim ve El Hadba halkı, Sidi AbdülCelil şehitleri, 2 Mart ilçesi ve diğer mahalleler silahlanıp organize oluyor ve mücadeleyi sürdürüyorsunuz. Allah'ın takdiriyle, Yeşil Meydan'da olacağız.

Ya Zafer, Ya Ölüm!

Allah Büyüktür!

01-Eylül-2011 / A.Y Ajans

Kaynak: www.mathaba.net


A.Y. Ajans
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Mesaj Sayısı : 2611
Reputation : 38
Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!    Cuma Eyl. 02, 2011 8:42 pm

DEVRİMİNİN 42. YILDÖNÜMÜNDE MUAMMER KADDAFİ; ''DÜŞMANA HER YERİ CEHENNEM EDİN!''

http://www.ordumillet.com/Content.aspx?haberID=1514&B=devriminin-42-yildonumunde-muammer-kaddafi-dusmana-her-yeri-cehennem-edin

02.09.2011
MUAMMER KADDAFİ, DEVRİMİNİN 42. YILDÖNÜMÜNDE LİBYA HALKINA HİTAP EDİYOR; "DÜŞMANA HER YERİ CEHENNEM EDİN!"

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla, evvela hepinizin mübarek bayramını kutluyorum. Şehitler için Kur'an okudum. Şehit olanlarımız için; bu vatan uğruna kanlarını feda etmiş olanlarımız için; Fransanın sömürgesi olmasın ya da hainlerce veya her hangi bir haçlı güruhunca gasp edilmesin diye, kanlarını Libya uğruna hala feda etmeye devam eden kahramanlar için. Evet, savaşacağız ve onlara bu savaşın bedelini, maliyetine daha fazla katlanamayıp topraklarımızdan defolana kadar, her geçen gün biraz daha katmerleyip, pahalı kılacağız. Sömürgeciler ve yaltakçı hainler yenilgiye uğratılacak. Hainler ve ajan unsurlar burada barınamazlar; çünkü çapları yetmez, çünkü destekten yoksunlar. Onlar sadece sömürgecilerin ajanlarıdır ve hakikat şu ki, Libya halkı sömürgecilerle ajanlarını asla kabul etmez ve de böylelerine asla saygı duymaz.

Nato, yenildiği halde topraklarımızda kalmaya debeleniyor; fakat Halkın İradesi onların safında değil, kadınlar onların safında değil; Libya halkı, kendi kendini idare etmek istiyor.

Şehadet, şehitlik kavramı unutulmayacak, evlatlarını kaybeden aşiretler şehadeti unutmayacak. Siz haçlılar! Sizlere söylüyorum; Libya'ya el koymak, yönetmek mi istiyorsunuz? Libya halkı asla teslim olmayacak, hayvanlar gibi güdülmeyi asla kabullenmeyecek!

Evet, hainlerle Nato arasında anlaşmazlıklar baş gösteriyor. Söylüyorum, haçlılar ve hainlerin mağlup edilmesi uzun sürmeyecek. Direnmelisiniz. Trablus! Direnişi her bölgede devam ettirmelisin; onlar bize nasıl saldırıyorsa, siz de onların kontrol noktaları üzerine yönelttiğiniz taarruzlarınıza devam etmelisiniz. Her aşiret, Trablus'ta bir bölgeyi denetim altına almalı, buna gençlikte katılmalı. Kontrol noktası kurmadık sokak bırakmayın. Onlardan korkmayın. Siz milyonlarsınız! Öyleyse, onların üzerine her yerde taarruz edin.

Kimmiş o Varshfanaa aşiretine baş eğdirecek olan? Kimin gücü yeter silahlanmış bir Navahiy El Arbaa'yı kontrol etmeye? Hiç kimsenin! Silahlanmış bir Ben Valid'le kim baş edebilir? Silahlanmış bir Sirte'yi kim yenebilir? Şu anda bütün aşiretler silahlandı. Ben Valid, Sirte, Sabha, Alfarah, Misurata, silahlanmamış kim var? Braga'daki (doğu) kardeşlerimiz. Evet, Ben Valid veya Almashashia aşiretlerini kim kontrol edebilir? Bu aşiretler müsaade etmezse, hiç kimse kımıldayamaz. Şimdi silahınız var; o halde cehennem edin her yeri düşmana!

Şüphesiz, düşman gelişmiş bir teknolojiye sahip. Beni duymanızı, sesimi işitmenizi istemiyorlar; bizim televizyonumuzu ve telefon hatlarımızı bu yüzden bombaladılar. Böyle yaparlarsa, televizyonu ve telefon hatlarını keserlerse, sesimi kimselere duyuramayacağıma inandırdılar kendilerini; fakat hesapları tutmadı. Korkmuş filan değiliz; onlarla bütün şehirlerde, bütün köylerde dövüşeceğiz!

Sesim onları ürkütüyor, sadece sesimin duyulması bile sömürgeciler için büyük tehlike. Aşiretlerle temasımın olmasını, sömürgecilerle ajanları (mutlaka önlenmesi gereken) büyük bir tehlike olarak görüyorlar. İşte bu (ses korkusu) bile, düşmanın ne kadar zayıf, ne kadar aciz olduğunun bir delilidir. Güçsüz olmasalardı, televizyonumuzu bombalamazlardı; birbirimizle iletişim kurmamızdan hiç rahatsız olmazlar, paniğe kapılmazlardı. Aşiretlerimiz birbiriyle devamlı iletişim halinde olacak diye, akılları çıkıyor. Bu da gösteriyor ki, halsiz vaziyetteler. Sadece onların (yalan saçan) televizyon kanallarının seyredilmesini istemeleri bile ne kadar çaresiz olduklarını anlamaya kafi.

Peki Libya halkı benim sesimi işitecek diye bunların ödü niçin patlıyor?

Söylüyorum; çünkü bitkinler, çünkü fena halde korkuyorlar. Bu, (onların televizyonları, haber bültenleri) bir tuzak; sizlere yalan söylüyorlar.

Onu kazanmamız için daha fazla sürdürmek gerekmedikçe uzamayacak bir savaş olsun. Onlar Libya'yı yönetemezler, çünkü silahlandık. Libya halkının önünde, teslim olmaları şart. Onlar sadece ajan, başkaca hiç bir özellikleri yok. Sömürgeciler burada sonsuza kadar kalmayacak, yakında gidecekler. Nato bu ajanları sonsuza kadar korumayacak.

Sizi korkutmaya çalışıyorlar, çünkü kendileri korkuyor; çünkü soluksuz kaldılar. Bütün iletişim hatlarını kestiler; çünkü solukları kesildi. Bu planı, petrolümüzü çalmak, Vatanımızı işgal etmek için yaptılar.

O halde bu ajanlara pabuç bırakmayacak, onları yeneceksiniz!


02-Eylül-2011 / A.Y. Ajans

Kaynak: www.mathaba.net

A.Y. Ajans
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
AZYA
Admin
Admin
AZYA

Mesaj Sayısı : 2611
Reputation : 38
Kayıt tarihi : 27/03/10

MesajKonu: Geri: LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!    Perş. Eyl. 08, 2011 11:52 pm

MUAMMER KADDAFİ'NİN LİBYA HALKINA HİTABI

http://www.ordumillet.com/Content.aspx?haberID=1543&B=muammer-kaddafinin-libya-halkina-hitabi

08.09.2011
Libya Lideri Muammer Kaddafi'nin 8 Eylül Sabahı Suriye Arrai (Görüş) Televizyonunda Yayınlanan Libya Halkına Hitabı:


Direnişini sürdüren cesur Libya halkı!

Büyük dedelerinden oğullarına, onlardan sana, kuşaktan kuşağa geçerek bugünlere gelen Libya vatanı, senin hakkın ve mülkündür.

Onu senden koparıp almaya çalışanlar, (evin) içindekilerdir, yabancı güçlerin desteklediği kiralık askerlerle, yolunu sapıtmış başı boş bozgunculardır. Uzun zamandan beri Libya'da yaşayan kimi yabancılar, dedelerinden beri vatanın olan Libya'yı senden gasp etmek istiyorlar.

Ata toprağını bırakmamız imkansız. Biz, hiç bir zaman terk edip gidenlerden olmayacağız.

(Bu hainlerin) aileleri geçmişte İtalya için casusluk yapıyorlardı; aynı işi bugünlerde Fransa'yla, İngiltere için yapıyorlar. Oğulları, babalarının, büyükbabalarının ayak izlerini takip ediyorlar;

Namussuzluğun ayak izlerini...

Bu sıçan soylarının, silah taşıyan alçakların, dedelerinden hiç farkları yok. Her biri hainliğin vücut bulmuş bire bir modeli; tıpatıp yansıtan kopyası. Onlar Libyalı değil; Libyalı çocukları öldüren, Libya'nıın alt yapısını tahrip eden Nato'nun desteklediği bu bozgunculardan her hangi birinin geçmişini soruşturup, araştırırsanız, babasının da, dedesinin de kendisi gibi hain olduğunu görececeksiniz.

Hainlik genlerine işlemiş...

Libya'nın geleceğine, büyük dedelerinden beri hainlerin genlerini taşıyan böyleleri karar verebilir mi? Bunlar Libya halkı tarafından kabullenilmeyip reddedildiklerini anladıklarında, yine o kuş beyinli körfez eşeklerinin (denetimindeki) mundar televizyonların bildik alçaklıklarına, pis hilelerine sarıldılar.

(Libya halkı karşısında zoru görünce, Nato'ya 'Gelip bombalayın!' diye yalvardıkları gibi) hemen o mundar televizyonlardan yalan dilendiler;

"Ayağımızın altındaki toprak zelzeleye uğradı, sarsılıyor; halk kitleleri üzerimize doğru hareketleniyor, hissediyoruz; ne gasp ettiysek, yağmaladıysak, kaybedeceğiz, tozumuz bile kalmayacak; lütfen, lütfen, bu kaya gibi dirençli Libya halkının moralini bozacak, El Fetih Devriminin çocuklarının iradesini kıracak bir yalan, bir hurafe uydurun da bizi kurtarın, n'olur!" dediler.

Kendilerini kurtaracaklarını umdukları bir-iki yalan, bir-iki hurafe uydurmaları için, yalan saçan rezil o borazanlara yalvardılar. İlk başta, "o Venezuela'ya gitti" demişlerdi; yalan olduğu meydana çıktı. Venezuela'ya gitti masalını tekrarlamaya doyunca, şimdi de "O Nijerya'ya gitti" mavalını okumaya başladılar. Moraliniz bozulup, teslimiyeti kabullenin diye... İşte böyle hurafelerden medet ummaları bile, moralinizin ve ruh gücünüzün ne kadar yüksek olduğunu bildiklerine işaret.

Evet, Trablus halkı, aralarında anlaşamayan, birbirlerini yiyen çakal sürüsüne benzeyen bu sıçan soylarını imha etmeye, taşeron bozguncuları yakalamaya hazırlanıyor. Efendilerinin bunları yüzüstü bırakıp gitmesine de az kaldı. Bomba stokları tükenecek. Saldıracak uçakları da olmayacak.

Sanıyorlar ki, Nato sonsuza kadar gökyüzünde kalacak, hayır; hoşuna gitsin gitmesin, Nato yenilip defolacak; zira hava bombardımanını sürdürmeye mali durumu elvermiyor. Muharebe meydanında (bizimle) baş başa kalacaklarını hissetmeye başladılar.

Yalan saçan borazanları, işte bu korkuyla, "Kaddafi yaralandı", "Kaddafi gitti", "Kaddafi'ye filan oldu, falan oldu" diye hurafeler yayarak onları kurtarsınlar diye getirdiler. Bunun anlamı şu; Bir darboğazla yüz yüzeler, çıkmazdalar; yakında efendileri de bırakıp gidecek; birbirlerine girecekler.

"Bir Milyon Adam Yürüyüşü" durumundaki Libya halkı, bu konumuyla bütün dünyaya şu hakikati işaret ediyor; Bu halk ölmedi, hala yaşıyor ve ayaktadır! (Bozguncular) şimdi sizleri etkilemek için psikolojik savaş yürütüyorlarsa, artık başka çareleri kalmadığından. Psikolojik savaş reklamlarından, böyle saçtıkları yalanlardan etkilenmeyin. (Bu yalanları) vatanı tahrip etmekten başka hiç bir maksadı olmayan bir grup hainden, sarhoş sürüsünden, kanun ve nizam hakimiyetinden sapmış güya İslamistlerden ibaret bitkin düşmanla alay etmeyi mümkün kılan birer imkan olarak değerlendirin.

Ne diplomatik, ne de ekonomik planları var. Ülkemizi tahrip etmek istiyorlar; Trablus'a üşüştükleri zaman, bu silahlı bozguncuların ne yaptıklarını gördünüz; YAĞMALADILAR!... Evleri soydular, kadınların altınlarını çaldılar.

Sonra her biri çalarak edindiği "ganimet"ini, yağmasını yüklenip, kendi aşiretine koştu, silahını bir tarafa savurup, "Zafer kazandım! Zafer kazandım!" dedi.

Libya halkı, böyle tipler tarafından susturulamayacak kadar mazisi muhteşem bir halktır. Topraklarımızı, dedelerimizin vatanını bizden çalsınlar diye, haçlıların piyonu bu yüreksiz adilere terk edemeyiz. Haçlılar, şimdi başarısızlığa uğrayan sömürgeleştirme planını gözden geçiriyorlar, yeni hesaplar yapıyorlar. Bozguncular, savaş meydanında (bizimle) yalnız kalacaklar; (bu yüzden) tek çareleri, moralinizi en çok etkileyecek yollara baş vurmak.

Son icat ettikleri uydurma şuydu; "Kaddafi'nin konvoyunu Nijerya'ya girerken gördük". Ne saçmalık! Mali, Çad ve Cezayir'den Sahra Çölüne girip-çıkan konvoylar o bölgede ilk defa görülmüyor ki. Sanki şimdiye kadar Nijerya'ya hiç konvoy girmemiş, ilk bu konvoy girmiş.

Dikkatli olun, gözünüz burada olsun ve de bu hurafelere, asılsız propagandalara karşı sağlam durun.

Un ufak olmalılar.

Cepheye!


8 Eylül 2011

A.Y. Ajans

Yararlanılan kaynak: www.mathaba.net

A.Y. Ajans
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
LİBYA DEVLET BAŞKANI KADDAFİ: EVLERİNİZDEN ÇIKIN VE SAVAŞIN!
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
AKINCILAR :: DÜNYA :: SAVAŞ :: Afrika-
Buraya geçin: