AKINCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKINCILAR

AKINCILAR FORUM

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AKP'NİN BUNDAN SONRAKİ HAMLELERİ

YazarMesaj
AZYA
Admin
Admin
AZYA

AKP'NİN BUNDAN SONRAKİ HAMLELERİ Empty
MesajKonu: AKP'NİN BUNDAN SONRAKİ HAMLELERİ   AKP'NİN BUNDAN SONRAKİ HAMLELERİ EmptyPtsi Ekim 25, 2010 12:33 am

ÇÖLAŞAN'IN KULAĞINA FISILDANAN
| 23 Ekim 2010 Cumartesi 02:47 | Güncelleme: 23 Ekim 2010 Cumartesi 02:47 PAYLAŞ 1527 defa okundu | 1 Yorum PAYLAŞ
MIZIKACILAR
60
Paylaş
Emin Çölaşan, HSYK seçimleri atlatıldığı için Ergenekon davasında tahliyelerin başlayacağını, sembol bazı isimlerin dışarı çıkmasıyla da bu sürecin kapanacağını iddia eden bir şahıstan bahsetti. Sözcü'deki köşesinde 'Kulağıma fısıldanan' başlıklı yazısında Çölaşan, bu kişinin daha önce de kendisini yaşanacaklar konusunda uyardığını ve bu kişinin sonradan haklı çıktığını belirtti. Emin Çölaşan'ın bu yazısnı biz de kayda düşmek için sizlerle paylaşıyor ve neler olacağını izlemeye devam ediyoruz.

İşte gizemli şahsın Emin Çölaşan'a fısıldadıkları:

'Bakın Emin Bey, Size bundan sonra olacakları anlatayım. Şimdi HSYK seçimleri yapıldı ve AKP'nin adamları oraya seçildi. Bunun böyle olacağını Adalet Bakanlığı zaten önceden biliyordu. Taa o zaman kurulan bir plan vardı. Şimdi o plana işlerlik kazandıracaklar.'
'Nedir efendim o plan'

'Silivri mahkemelerinden bazı çok önemli tahliye kararları çıkacak. Burada amaç topluma 'bakın biz ileri demokrasi uyguluyoruz. Hakkı ve hukuku ayaklar altına almıyor tam tersine savunuyoruz. İşte bizim HSYK dönemimizde bu tahliye kararları çıktı' mesajı verip güven tazelemek.'
Sonra ekledi: Siz geçen yıl sokakta karşılaşmamızda benim söylediklerimi ciddiye almamıştınız. Sonra tam isabety olunca kitabınızda anlattınız. Ve ben de mutlu oldum. Şimdi bu söyleidklerimi de ciddiye alın.

'Almaz olur muyum. Elbette alacağım...'
O tanımadığım kişi bana Silivri Mahkemeleri'nde yargılanmakta olan bazı kişilerin isimlerini verdi:

'Adalet Bakanlığı karar verdi. Bunlar en kısa zamanda tahliye edilecek. Çünkü işin tadı kaçtı. Böyle hakka hukuka, adalete ne kadar bağlı olduklarını gösterecekler! HSYK seçimiyle birlikte Bakanlığın artık korkacak bir şeyi kalmadı. HSYK'nın daire başkanlığına da bakanlığın müsteşar yardımcısını seçecekler. Ancak bu isimleri lütfen yazmayın. Aksi taktirde bu isimlerin tahliye kararını vermezler.'
Verdiği isimler ilginçti.. anlatmaya devam etti:

'Zaten onlar tahliye edilince o davaların tümü Türkiye'nin gündeminden düşecek. Böylece iş sessiz sedasız bu plan uyarınca bitirilmiş olacak.'

Kaynak: Sözcü

AKP'NİN BUNDAN SONRAKİ HAMLELERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HALK ve HAK DÜŞMANI AKP