AKINCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKINCILAR

AKINCILAR FORUM

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER

YazarMesaj
AZYA
Admin
Admin
AZYA

YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER Empty
MesajKonu: YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER   YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER EmptyPtsi Nis. 19, 2010 5:09 pm

[size=18]YANDAŞLAR KOROSU BU HABERİ NEDEN GÖRMEDİ?

[img]http://www.odatv.com/images/2010_04/2010_04_17/yandaslar-korosu-bu-haberi-neden-gormedi--1704101200_l.jpg[/img]

17.04.2010

Emekli Tümamiral İlker Güven’in eşi [b]Sunahanım Güven [/b]üç gündür bazı iddialarda bulunuyor. Birçok TV kanalı ve gazete bu iddiaları haber değeri bularak yayınlıyorlar. Ama yandaş medya bu haberi ısrarla görmezden geliyor.

Hürriyet yazarı [b]Yılmaz Özdil[/b], yandaş medyanın bu sessizliği, internet kullanıcılarının tebessüm işareti olarak bildikleri işareti de kullandığı “[b]Cızzz:)[/b]” başlıklı yazısında şöyle yazdı:

“Amiralin eşi anlatıyor...
Hürriyet yazıyor.
Milliyet yazıyor.
Vatan yazıyor.
Posta yazıyor.
Habertürk yazıyor.
Akşam yazıyor.
Cumhuriyet yazıyor.
*
[b]“Eve bavul dolusu gizli belge getirdi. Ayrıca çantalar içinde 5 milyon dolar vardı. Eşimin, Deniz Kuvvetleri’nden bilgi sızdıran köstebek olduğunu düşünüyorum. Bağdat Caddesi’nde iki kişi ile görüşmüştük. Eşime orada 40 bin dolar verildi. Kamera kayıtlarından çıkabilir. İki holdingden para alıyordu. Bu holdingler bir cemaate çok yakın... Para alıyor, karşılığında belge veriyordu. Evimizden 450-500 bin dolar değerindeki pırlantalarım çalındı. Bu pırlantaları, eşimin yeğeninde görünce aramız açıldı. Boşanma davası açtı. Ben de Genelkurmay’a gittim, tüm bunları İstihbarat Daire Başkanlığı’na anlattım.”[/b]
*
İddiadır; doğrudur, değildir.
*
Ama haberdir...
*
Bakıyoruz koroya...
Taraf’ta yok.
Zaman’da yok.
Star’da yok.
Sabah’ta yok.
Takvim’de yok.
Bugün’de yok.
Yeni Şafak’ta yok.
*
Önceki gün yoktu.
Dün de yok.
*
E merak ediyor insan...
Niye?”

[b][i]Yazara Ek:[/i][/b][i] Bugün üçüncü gün ve yandaş medyada yine bu haberle ilgili tık yok! [/i]

[b]Odatv.com
[/b][/size]
AZYA
Admin
Admin
AZYA

YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER Empty
MesajKonu: Geri: YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER   YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER EmptyPtsi Nis. 19, 2010 5:14 pm

Cemaate çok yakın holdinglerden eşe aktarılan para...

Hani bu gazetelerin okuyucularına saygısı, demokratlıkları?

İşine gelen haberi verip, işine gelmeyeni vermemek, Batı normalarına sığar mı? demokratik (!) normlara da sığmaz, belki darbeci normlara sığar. Ama bunlar darbreci değil de domokrattı hani? Sivildi?

YANDAŞLARIN GÖRMEDİĞİ HABER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vakitten bir haber:)
» ABD YE BİZ HABER ETTİK Mİ ?
» Anadolu Haber Günlügü
» ALBAY ÇİÇEK VE İKİ HABER
» ''HABER BİR SAVAŞ FAALİYETİDİR''